צרו איתנו קשר צרו איתנו קשר
paper plain icon
מבצעים ומכירות
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!

מאמרים

תוכן עבור מאמרים

 

   

פרגולות מעוצבות: פתרון ההצללה המושלם!

הפרגולות נחשבות לפתרון דקורטיבי, עמיד ושימושי במיוחד להצללה ומיגון של ריהוט הגן מפני פגעי מזג אויר, ואם בעבר תוכננו הפרגולות בראיה פונקציונלית בלבד, הרי שבשנים האחרונות מרבים לעשות בהן שימוש כתוספת עיצובית אלגנטית ולהשריית אווירה מזמינה של חמימות כפרית. להמשך קריאת פרגולות

 

   
   

משפצים? בונים? כל מה שכדאי לכם לדעת על מעקות ברזל

משפצים? בונים? מעוניינים לרענן ולשדרג את המראה העיצובי בבית עם גרם המדרגות חדש? זה הזמן לערוך היכרות עם הקולקציה החדשה של מעקות ברזל מבית קבוצת טרלידור לתעשיות מתכת מתקדמות, החברה מספר 1 בתחום בישראל. להמשך קריאת מעקות ברזל

 

   
   

שערים חשמליים - בטיחות ויופי

שערים חשמלייםמי בימינו לא רוצה להרגיש בטוח? כולנו שואפים לחיות בשלווה במקום מגורינו או לשהות בבטחה במקום עבודתנו. שערים נועדו כדי לתחום שטח מסויים, והיום השערים הנפוצים בשימוש הם שערים חשמליים. להמשך קריאת שערים חשמליים

 

   
   

סורגים מתקפלים למגוון שימושים

סורגים מתקפליםכמה נעים לחיות במקום בטוח. התקנת סורגים מקטינה סיכוי לפריצות, אך גם חוסמת לנו את הנוף. סורגים מתקפלים הומצאו כדי לאפשר לנו להנות משני העולמות. את הסורגים המתקפלים ניתן לפתוח כשרוצים ולסגור כשהגיע הזמן למגן מחדש את המקום.להמשך קריאת סורגים מתקפלים למגוון שימושים

 

   
   

שערים חשמליים

בבתים פרטיים רבים, כמו גם בבנייני מגורים משותפים, בכניסה לחניות של חברות שונות, במפעלים ובחניונים של מבנים ציבוריים, מותקנים בשנים האחרונות שערי כניסה חשמליים. ישנם סוגים שונים של שערים חשמליים לחניה– שערים שנעים על מסילה הצידה או נפתחים פנימה, גבוהים או נמוכים, צריםאו רחבים וכו', בהתאם לצרכי המקום.
להמשך קריאה שערים חשמליים>>>

 

   
   

פרגולות מאלומיניום
פרגולות הן כבר מזמן לא פריט לעשירים, ויותר ויותר אנשים מתקינים פרגולה בגינה, בחצר או במרפסת, כדי למקסם את ההנאה מהם. פרגולות מאלומיניום הן פיתוח חדש יחסית ולכן פחות נפוצות מפרגולות העץ, אך מרבית אנשים המעוניינים להתקין פרגולה היום, רוכשים פרגולה מאלומיניום, כיוון שהן טובות יותר, בכל פרמטר אפשרי. מומחי האלומיניום של חברת טרלידור, מהחברות המובילות בתעשיית המתכות המתקדמת בישראל, מסבירים על היתרונות של פרגולות האלומיניום.
להמשך קריאה פרגולות מאלומיניום>>>

 

   
מאמרים  

סורגים
סורגים הם אמצעי ההגנה הבסיסי ולעיתים גם היעיל ביותר להגנה מפני פורצים. למרות שקיימת לאנשים שונים רתיעה מהתקנת סורגים בשל הדאגה לעיצוב החיצוני של בית המגורים, ניתן כיום למצוא סורגים מעוצבים המסייעים באופן משמעותי למראה החיצוני של הבית. הסורגים מתאימים למגוון רחב של מרחבים שונים ויוצרים תחושת שהייה נוחה ונעימה.
להמשך קריאה סורגים>>>

 

   
מאמרים  

 שער חשמלי
שער חשמלי לבית הפרטי ולבית העסק משדרגים באופן ניכר את נוחות השליטה ביציאה ובכניסת רכבים ומבקרים. שער חשמלי עשוי לתרום גם לעיצוב המתחם עצמו במידה והוא נבחר בקפידה, אולם חשוב לבחון גם את נוחות השימוש והתפעול של השערים ואת עמידותם לאורך זמן. טרילדור מציעה מגוון שערים חשמלייים באיכות גבוהה ורמת תפעול נוחה.
להמשך קריאה שער חשמלי>>>

 

   
מאמרים  

 מעקות ברזל לבטיחות ולנוי
מעקות ברזל לתיחום שטח הבית או חניית רכב, לרבות מעקות ספיראליים לגרם המדרגות משדרגות את הבית הן מבחינת הבטיחות והן מבחינת המראה. מעקות ברזל מהווים שכבת הגנה היקפית לבית ולסביבתו היוצרת הפרדה וחיץ בין הבית לחוץ. הם עשויים לשמש לתיחום ולסגירת מרפסות, לבריכות שחייה, ליצירת מתחם חנייה מוגן ושמור וכמובן להגנה על העולים ויורדים בגרם המדרגות בבית.
להמשך קריאה מעקות ברזל>>>

 

   

 מאמרים  

 מעקה זכוכית - שקוף ויפה
מעקה זכוכית הוא לא רק פיתרון בטיחותי אלא גם בעל ערך מוסף עיצובי ודקורטיבי.מעקה כזה יוצר תחושה ואווירה של שקיפות, של פתיחות, של מרחב. הוא אמין וזמין להתקנה במקומות שונים, בבית ובמרפסת – לחיפוי קירות, למקלחונים, לגרמי מדרגות, למטבח ולעוד מתחמים בבית.
להמשך קריאה מעקה זכוכית>>>

 

   

 מאמרים     שערים חשמליים להגנה מיטבית
שערים חשמליים אטומים, משולבי זכוכית או פרופילים, עם עבודות נפחות ועוד, מוצעים להגנה מיטבית על מתחמי מגורים, חנייה ומתחמים אחרים המחייבים הגנה עליהם. השער החשמלי חוצץ ומפריד בין מרחב ציבורי לבין מרחב פרטי.
להמשך קריאה שערים חשמליים>>>
   

 מאמרים  

 שערים מבית טוב
שערים נדרשים במקומות שונים – בבתים פרטיים, במוסדות ציבור, במגרשי חנייה ובמתחם חנייה פרטי. השערים מסמנים את הגבול בין רשות הכלל לבין רשות פרטית (גם במרחב הציבורי). לחזות השער יש חשיבות רבה ליצירת האפקטיביות שלו: שער חשמלי אטום משדר ומקרין ביטחון; הוא מעיד על היות המתחם מוגן, שמור ומאובטח. לעומתו – יש שער פשוט, אוורירי יותר, שניתן לפתיחה ידנית.
להמשך קריאה שערים>>>

 

   

 מאמרים  

 מעקות מאלומיניום– קלות ובטוחות
מעקות מאלומיניום מקנות לכם שקט. הבחירה בהן היא בחירה נכונה ומתבקשת, במיוחד כאשר בבית יש ילדים קטנים הם מיוצרים בגימור בטיחותי ומלוטש. מעקות לבית ומחוץ לו מאלומיניום משווים למתחם חזות נקייה ומהודרת.
להמשך קריאה מעקות מאלומיניום>>>

 

   

 מאמרים  

 פרגולות - יש כיסוי!!!
פרגולות איכותיות, עם שלדת אלומיניום וחיפויים שונים, מבד או מחומרים אחרים, מהווים מחסה מפני השמש ומשמשים גם כאלמנט דקורטיבי למרפסות ולמתחמים שונים מחוץ לבית. ניתן להצליל באמצעותן מתחם מחוץ לבית, במרפסת או בגן, ובכך ליצור מקום שאפשר לשבת בו גם בימי הקיץ.
להמשך קריאה פרגולות>>>

 

   

 מאמרים  

 מעקות זכוכית יופי בלתי שביר
מעקות זכוכית אינם מובנים מאליהם. ישנם המשתאים מיופיים אבל חוששים מהתקנתם. יש הנרתעים מעצם המחשבה על הצבתם בבית אבל בהדרגה מתרגלים לרעיון ועם הזמן מוצאים בהם יתרונות שונים.
להמשך קריאה מעקות זכוכית>>>

 

   

מאמרים  

שערים לחניה הגנה מיטבית
שערים לחניה מהווים הגנה מצוינת על המכונית. ככל שערך המכונית גבוה יותר, כך גובר ההכרח לשמור ולהגן עליה גם כאשר היא נמצאת במתחם הבית. ישנם רבים שאינם מסתפקים בשער למתחם הבית ועל מנת להוסיף 'חגורת ביטחון' מתקינים גם שער במתחם החניה.
להמשך קריאה שערים לחניה>>>

 

   

מאמרים  

פרגולות מאלומיניום יפות ואיכותיות
פרגולות מאלומיניום מעניקות חיפוי מושלם למתחמים שרוצים להצליל אותם ולאפשר ישיבה בהם גם כשהשמש בחוץ קופחת מעל הראשים החשופים. לפרגולות העשויות מפרופילי אלומיניום מעוצבים ללא מסמרים, דבק או חלקים מפלסטיק ישנם חוסן ועמידות לאורך שנים.
להמשך קריאה פרגולות מאלומיניום>>>

 

   

 מאמרים  

 פרגולות - פתרונות הצללה מיטביים
פרגולות מהוות לא רק פתרון הצללה. יש בהן תוספת שטח חיונית, לדוגמה: לבתי קפה ולמסעדות. הפרגולה מאפשרת לנצל שטחים פתוחים,חשופים, ובכך להגביר ולמצות את הפוטנציאל העסקי של העסק.
להמשך קריאה פרגולות >>>

 

   

מאמרים  

 תרומתם של שערים לחניה
כשחושבים על חניית הבית, נוטים לחשוב על חלק שולי בבית שאינו משמעותי במיוחד. אולם יש בו מספר מאפיינים קטנים שעושים את ההבדל הגדול.
להמשך קריאה שערים לחניה>>>

 

   

מאמרים  

דלתות מוסך- למען השקט הנפשי
מוסכים ביתיים קיימים בבתים גדולים ופרטיים ומשמשי את בעלי הבית לחניית רכבם וגם לאחסון חפצים. כאמור, מדובר בציוד יקר ערך אשר מאוחסן במוסך ולכן, טוב יהיה להתקין דלתות למוסך. בחברת טרלידור תוכלו למצוא מגוון מוצרי מיגון, קו של שערים, מעקות, גדרות העשויים מיציקות אלומיניום וגם דלת למוסך. החברה מייצרת, משווקת ומתקינה את מוצריה כעשרים שנים ומפעילה סניפים ברחבי הארץ.
 להמשך קריאה דלתות מוסך>>>

 

   

מאמרים  

למה כדאי לבנות פרגולות מאלומיניום?
 יש לכם בית צמוד קרקע, גינה יפה ומטופחת שאם רק היה בה מעט צל בקיץ או מחסה מגשמי החורף, הייתם שוהים בה במשך כל היום. בישראל, הקיץ חם מאוד ובחורף יש ימים גשומים במיוחד ולכן, השהייה בחוץ מעיקה ללא כיסוי כל שהוא. לשם כך, יש פרגולות המותאמות הן מבחינה עיצובית
 להמשך קריאה פרגולות מאלומיניום>>>

 

   
     

הדרך הנכונה להתקנת סוככים (פרגולות)

 

פרגולה בכל פינה