צרו איתנו קשר צרו איתנו קשר
paper plain icon
מבצעים ומכירות
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!

המדריך לבחירת מסתורי כביסה: מסתור כביסה מאלומיניום

מעוניינים להתקין מסתור כביסה מאלומיניום? מברזל? משילוב של חומרים? מסתור כביסה מותקן על פי רוב כתוספת עיצובית למבנה וכפתרון אסתטי ואלגנטי להסתרת הכביסה ומנוע המזגן. ניתן להבחין במסתורי כביסה אחידים בבניינים חדשים, מה שתורם למראה המודרני והנעים לעין.

למאמר במלואו >

המדריך המלא לפתרונות הצללה

אין מחלוקת על כך שפתרונות הצללה חיוניים והכרחיים, ובפרט כשהדבר נוגע לקיץ הישראלי. המומחים מקבוצת טרלידור לתעשיות מתכת מתקדמות מסבירים שניתן לחלק את פתרונות ההצללה לשתי קטגוריות עיקריות שהן פרגולות וסוככים.

למאמר במלואו >

חצר אנגלית: הפתרון היעיל והאלגנטי לקומת המרתף

המושג "חצר אנגלית" מעלה בקרב רבים מאיתנו תמונות של חצר אירופאית המלווה במשב רוח קליל וקרן אור מלטפת או מראה של פטיו חינני שופע אור וירק בלב לבו של הבית הפרטי, בעוד שהחצר האנגלית מהווה, למעשה, כמעין פתח אוורור עבור קומת מרתף.

למאמר במלואו >

סורגים שקופים: כשהבטיחות והאסתטיקה נפגשים

מיגון החלונות באמצעות סורגים נועד למנוע נפילות ופריצות, אולם עד לפני שנים ספורות, כל מי שהעדיף את ההיבט הבטיחותי ובחר להתקין סורגים לחלונות, נאלץ להתפשר על עניין האסתטיקה בתמורה ל"ראש שקט".כיום ישנו מוצר חדש בתחום המיגון: סורגים שקופים! מדובר בסורגים העשו

למאמר במלואו >

מתעניינים בהתקנת סורגים? כל מה שכדאי לכם לדעת על סורג שקוף

מתעניינים בהתקנת סורגים? הידעתם שקיים מוצר כזה המכונה "סורג שקוף"? כל מי שיש לו סורגים בבית מכיר מקרוב את האווירה השלילית והבלתי נעימה שהם משרים על סביבתם, שבאה לביטוי כתחושה של אי נוחות ומחנק, ולעתים אף כליאה בכלוב והיעדר חירות. האסוציאציות המטרידות הללו

למאמר במלואו >

הורים לילדים? כל מה שחשוב שתדעו על סורגים לחלונות !

בעשור הנוכחי פוחת השימוש בסורגים לחלונות ורבים נמנעים מהתקנתם, אם בשל "אווירת בית הכלא" ותחושת המחנק שהם עשויים, לכאורה, להשרות על הבית ואם בשל חזותם הבלתי אסתטית. יחד עם זאת, להבדיל משנים עברו, כיום קיימים מגוון דגמים וסוגים של סורגים.

למאמר במלואו >

סורגים לחלונות למניעת נפילות מגובה

סורגים לחלונות נחשבים מאז ומתמיד כאחד מהפתרונות הפופולריים והיעילים ביותר לאבטחת הנכס ומיגון מפני גנבות, פריצות או חדירה של גורמים בלתי רצויים. ואולם, במידה והנכם הורים לילדים, שהרי אין עוררין על כך שסורגים לחלונות עשויים לספק, בין היתר, גם הגנה על הנכס.

למאמר במלואו >

סורגים לחלון

סורגים הם מעין גדר או רשת המונחת על פתחים ומיועדת למנוע פריצה או נפילה. הצוות המקצועי של חברת טרלידור מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על סורגים לחלון.

למאמר במלואו >

סורגים שקופים - "להיות עם ולהרגיש בלי"

עד כה לא הייתה כל דרך להפוך את התחושה הנוגעת להתקנת סורגים בבית לנעימה במיוחד, היות והסורגים מעלים בקרבנו אסוציאציות שליליות של מחנק, אי נוחות, היעדר חירות, כליאה בכלוב או בית כלא ועוד לא מעט תחושות מטרידות נוספות.עם זאת ועל אף שמדובר בפתרון מאוד בלתי נעי

למאמר במלואו >