צרו איתנו קשר צרו איתנו קשר
paper plain icon
מבצעים ומכירות
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!

ביחרו את הסורג המתאים לכם 

את ניחוצתם של סורגים בביתכם או בבית העסק שלכם אתם ודאי יודעים. מעבר להרגשת הביטחון שהסורגים משרים, שכן הם נותנים הגנה נוספת מפני סכנת פריצות לבית שלכם ולפיכך שומרים על חפצי הערך שלכם, מהווים הסורגים הגנה מפני סכנת חיים של ממש, במידה ואתם לא גרים בבית קרקע. 

אם הינכם נמצאים בקומה גבוהה, התקנת סורגים בביתכם זהו עניין של חובה, הם מונעים נפילה של ילדים קטנים דרך החלון או אפילו מבוגרים שדעתם יכולה להיות מוסחת לרגע. 

ישנם סורגים רבים הניתנים לבחירה, חלקם יכולים בנוסף ליתרונות הרבים אותם הם מספקים גם לשמר או להוסיף לנראות ולתחושת האסתטיקה במרחב שלכם. 

סורגים שקופים

הפיתרון המושלם עבור אלו שרוצים לקבל בטיחות מרבית עם מינמום נראות. הסורגים שקופים לחלוטין, ומותאמים לגודל החלונות הנמצאים בביתכם או בבית העסק שלך. 

מכייון שאינם נראים, אתם יכולים להמשיך להינות מהנוף הנשקף מהחלון מבלי שמראה הסורגים יפריע, לדעת כי הם יתאימו לכל צבע ועיצוב פנימי בבית שלכם, ולהינות מבטיחות לשנים רבות במידה ואתם מבצעים את ההתקנה דרך חברה העובדת עם החומרים האיכותיים ביותר. 

סורגים מאלומיניום או פלדה 

אלו סורגים המתאימים במיוחד לאנשים שלא רוצים להתפשר על ביטחון, הסורגים הינם קבועים וניתן למצוא במגוון רב של דוגמאות-קלאסיות מודרניות. ממולצים במיוחד לגרים בבית קרקע, קומה ראשונה וכדומה. 

חברת טרלידור תתאים לכם באמצעות פתרון ייחודי הנקרא-הבלוקר, סורג קבוע המיוצר מפרופילים ויציקות אלומיניום בטכנלוגיית צביעה אלקטרוסיטית המונעת חלודה. 

סורגים מיוחדים

כיום כבר אין צורך להתלבט, ניתן להתקין סורגים בכל מקום ובכל גודל. בין אם אתם בעלי עסק ורוצים להתקין סורגים לחנות אשר יגנו מפני פריצות , הדבר אפשרי, גם באמצעות סורגים מתקפלים. 

במידה וברשותכם מתחם קניות, אופציית השימוש בסורגים ניידים אשר יכולים לשמש עבורכם כאמצעי תיחום הנה אופציה נפלאה. השימושים הם מגוונים ורבים ויש להתייעץ עם המומחים בתחום כדי לדעת את כל האפשרויות העומדות לפניכם. 

חברת טרלידור מציעה לכם מגוון רחב של סורגים בהתאמה אישית, עם החומרים האיכותיים ביותר ועם אנשי מקצוע המעולים בתחום.