צרו איתנו קשר צרו איתנו קשר
paper plain icon
מבצעים ומכירות
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!

מה עדיף - תחושה של חופש ופתיחות או הרגשת סגירות וכליאה? ברור שנבחר את האופציה המשוחררת יותר, אין ספק בכלל. אך כשמדובר בסורגים לחלונות, לפעמים אין לנו ברירה ואנחנו מתפשרים.

סורג שקוף הוא פתרון חדש יחסית בתחום הסורגים והוא פותח בפנינו אפשרות להרגיש גם בטיחות וגם פתיחות במקום המגורים והעבודה שלנו.

נציגי חברת "טרלידור", החברה הבינלאומית הותיקה ליצור סורגים שקופים המאושרים על ידי מכון התקנים, שערים ומוצרים בטיחותיים נוספים, חולקים איתנו את היתרונות והחסרונות בסורג חדיש זהל ואת נחיצותו במציאות חיינו העכשווית.


היתרונות המשמעותיים של סורג שקוף


כאשר חוקרים את החומרים מהם עשוי אותו סורג שקוף ומיוחד, מגלים כי פוליקרבונט הוא חומר עמיד ביותר בפני מכות וחום. עובדה זו מאפשרת לנו להיות רגועים מפני פריצות וגם לגבי השמש היוקדת, המשפיעה על החומרים שחשופים אליה בשעות החמות.

יתרון נוסף הוא שעל סורגים אלה לא מופיעה חלודה ולכן המראה שלהם נותר נקי ואסטטי ונם אינם דורשים תחזוקה שוטפת.

כמובן שלא נשכח את ההרגשה הנעימה שסורג שקוף משרה עלינו. אנחנו לא מרגישים כלואים בביתנו או במקום העבודה, ולא חנוקים.

וכן 5 שנות אחריות 
 

יש גם חסרונות?

 

  

trelidor_seethrough_bars_v
לכל מטבע יש שני צדדים, וגם כאן. בסורגים שקופים קשה מאוד להבחין מבחוץ.

לכן, הם לא ממש ירתיעו את הגנבים מרחוק, אלא רק כשממש יתקרבו ויגלו להפתעתם את הסורג שמולם.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים סורג מיוחד זה הוא המחיר. החומרים המיוחדים מהם עשויים סורגים שקופים יקרים יותר מאשר סורגי מתכת למיניהם.


מציאות חיינו


כל יום אנחנו קוראים בעיתונים ושומעים בחדשות על מקרי פריצות בכל עיר בארץ. זה קרה למישהו מהשכנים שלנו, לבן משפחה, וחלקנו עברנו את זה בעצמנו. כשמישהו נכנס לבית שלנו ללא רשות מופיעה תחושה קשה. הביטחון שלנו מתערער ואנחנו פחות סומכים על אנשים שסביבנו.

אז כל עוד לא הגענו לצורת חיים חדשה, שבה לאף אחד אין סיבה לגנוב מהשני, חשוב שנקפיד על התקנת סורגים בחלונות, שלרוב מאוד חשופים לפורצים. סורג שקוף נותן מענה בטיחותי וגם משאיר אותנו בהרגשה שאנחנו כן חלק מהעולם שבחוץ, רק במצב מוגן ובטוח.

 

  trelidor_seethrough_bars

.